Domki ogrodowe – producent domków drewnianych
Domki ogrodowe – producent domków drewnianych
0
Skontaktuj się z naszym ekspertem
Skontaktuj się z naszym ekspertem
imię
nr. telefonu
adres e-mail
rodzaj usługi
Wyślij formularz

O domkach

1)
Szybkie terminy realizacji
2)
Wysokiej jakości surowiec suszony komorowo
3)
Wykwalifikowane ekipy montażowe
4)
2 lata gwarancji

O DOMKACH

Domki drewniane
Któż nie marzy o własnym domku w lesie czy nad jeziorem, do którego mógłby udać się w ciepły, letni weekend? Dzisiaj realizacja takiego marzenia jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Przedstawiamy Państwu domy letniskowe drewniane, które zapewnią komfort i wypoczynek, a to wszystko wyjątkowo niskim kosztem i niewielkim nakładem sił. Jednak nasza oferta domków drewnianych to nie tylko konstrukcje na wypoczynek okresowy, ale także gotowe domki drewniane przystosowane do całorocznego użytku.

Pragniemy podkreślić, że przygotowaliśmy bardzo różnorodną ofertę, aby spełnić oczekiwania każdego, kto rozważa zakup domku drewnianego. Czego dotyczą różnice pomiędzy poszczególnymi projektami dostępnymi w naszym asortymencie? Oferowane przez nas domki drewniane to obiekty o zróżnicowanym metrażu oraz układzie pomieszczeń. Oferujemy małe domki drewniane oferujące przestrzeń zbliżoną do przestrzeni kawalerki, jak również duże obiekty, które zapewnią komfortowe mieszkanie całej rodzinie, przez cały rok. Jeżeli chodzi o układ pomieszczeń w domkach drewnianych z naszej oferty, mają Państwo do wyboru wiele różnych opcji. Ponadto, możecie Państwo również zdecydować się na domek z drewna bez ścianek działowych, aby samodzielnie zdecydować o wielkości i układzie poszczególnych pomieszczeń.
Gdzie postawić domek z drewna?
Plany naszych Klientów odnośnie tego, gdzie ma stanąć ich domek, są bardzo zróżnicowane. Popularne są domy drewniane letniskowe, których przeznaczeniem jest montaż nad wodą czy w górach, na działce poza miastem. Jednak to tylko jedna z wielu opcji. Wiele osób decyduje się na wybór jednej z naszych propozycji szukając odpowiedniego dla siebie domku drewnianego na niewielką działkę zlokalizowaną w mieście. Domek z drewna zastępuje w takim przypadku tradycyjną altanę. Najlepiej jako domki drewniane na działkę sprawdzają się konstrukcje o ograniczonych rozmiarach, bez tarasu. Działki w mieście zwykle nie są zbyt duże, ponadto postawienie większego obiektu może w tym przypadku powodować komplikacje prawne.
Gotowe domki drewniane – profesjonalny i szybki montaż
Oferowane przez nas gotowe domki drewniane to doskonała alternatywa dla budowy domu od zera. W przypadku samodzielnej organizacji budowy domu konieczne jest przygotowanie projektu, a następnie zatrudnienie ekipy, która go zrealizuje. Wszystko trwa długo i nie można być całkowicie pewnym, czy efekt będzie zadowalający. Zamawiając duże lub małe domki drewniane w naszej firmie od razu mogą Państwo zobaczyć, jak konstrukcja będzie się prezentowała po zakończeniu realizacji projektu. Całość zlecenia realizujemy błyskawicznie. Dostawa materiałów, a następnie złożenie domku to czynność prosta, o ile zajmują się nią fachowcy. Ostateczny czas realizacji zamówienia zależny jest od wybranego domku oraz lokalizacji, do której ma zostać dostarczony. Przeważnie jednak zamykamy projekt maksymalnie w kilka dni. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą domków drewnianych i do wyboru propozycji, która najbardziej przypadnie Państwu do gustu.