Zajazd na Towarowej - Dęblin
Szukasz idealnego miejsca na rodzinne wakacje? Ustronne domki nad jeziorem to gwarancja spokoju, bliskości natury i niezapomnianego relaksu. Czyste powietrze, śpiew ptaków, plaża i kajaki czekają na Ciebie! Wieczorem rozpal ognisko, a rano wypij kawę z widokiem na wodę. To raj dla miłośników wędkowania i aktywnego wypoczynku. Zapomnij o codziennym zgiełku i odpocznij wśród lasów i jezior. Zarezerwuj już teraz i ciesz się wyjątkowym urlopem!
Zajazd na Towarowej
Towarowa 5 08-530 Dęblin Polska pensjonaty - domy wczasowe
WiFi
Parking
Wyżywienie
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
8.1/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Parking
Wyżywienie
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
8.1/10
Bezpłatne Wi-Fi
Parking na miejscu
Restauracja
Usługa parkingowego
Prywatny parking
Transfer
Dostęp do Internetu
Parking dla osób niepełnosprawnych
Bar
Pokoje dla niepalących
Pokoje rodzinne
Przechowalnia bagażu
Transfer (dodatkowa opłata)
Całodobowa recepcja
Obsługa pokoju
Bezpłatny parking
Ogród
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Parking
Wi-Fi
Klimatyzacja
Obiekt Zajazd na Towarowej, położony w miejscowości Dęblin, oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, ogród oraz bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dwór z Moniak – 35 km, Castle in Janowiec on the Vistula – 35 km. Oferta pensjonatu B&B obejmuje bezpłatny prywatny parking oraz obsługę pokoju.
W pensjonacie B&B znajduje się telewizor z płaskim ekranem. W pensjonacie B&B zapewniono ręczniki i pościel.
Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu, à la carte lub kontynentalne. Personel całodobowej recepcji zawsze chętnie służy pomocą.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Taras Widokowy – 36 km, Ruiny Zamku w Kazimierzu Dolnym – 37 km. Lotnisko Lotnisko Radom-Sadków znajduje się 57 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Pokój typu Deluxe z 2 łóżkami pojedynczymi. Jest to klimatyzowany pokój z 2 łóżkami pojedynczymi, szafą oraz prywatną łazienką z prysznicem i suszarką do włosów. W tym ogrzewanym pokoju z podłogą wyłożoną wykładziną zapewniono także telewizor z płaskim ekranem. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw.
