Zobacz atrakcje w okolicy:
Wyspa Spichrzów GdańskMost Krowi GdańskBrama Krowia GdańskBaszta Stągiewna - Muzeum Figur Woskowych Gdańsk Baszta Tajemnic GdańskZielony Most GdańskZielona Brama GdańskNabrzeże Motławy GdańskKolumna meteorologiczna Fahrenheita Gdańsk Długi TargUlica Długi Targ GdańskFontanna Neptuna Gdańsk Długi TargBrama Chlebnicka GdańskRatusz Głównego Miasta GdańskMarina Gdańsk MotławaUlica Długa GdańskBrama Mariacka GdańskZłota Brama GdańskUlica Mariacka GdańskZwodzona Kładka Św. Ducha na Wyspę Spichrzów GdańskUlica Piwna GdańskBazylika Mariacka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny GdańskŁąkowa Residence - elegancki apartament z garażem, krok od Długiego Targu - Gdańsk
Szukasz idealnego miejsca na rodzinne wakacje? Ustronne domki nad jeziorem to gwarancja spokoju, bliskości natury i niezapomnianego relaksu. Czyste powietrze, śpiew ptaków, plaża i kajaki czekają na Ciebie! Wieczorem rozpal ognisko, a rano wypij kawę z widokiem na wodę. To raj dla miłośników wędkowania i aktywnego wypoczynku. Zapomnij o codziennym zgiełku i odpocznij wśród lasów i jezior. Zarezerwuj już teraz i ciesz się wyjątkowym urlopem!
Łąkowa Residence - elegancki apartament z garażem, krok od Długiego Targu
Gdańsk Łąkowa 60b /19 apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
ES
9.2/10
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
ES
9.2/10
Obiekt Łąkowa Residence - elegancki apartament z garażem, krok od Długiego Targu usytuowany jest w sercu miejscowości Gdańsk. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centralne Muzeum Morskie – niecały kilometr, Brama Zielona – 900 m. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się też prywatny parking.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę (1).
W pobliżu obiektu Łąkowa Residence - elegancki apartament z garażem, krok od Długiego Targu znajdują się liczne atrakcje, takie jak Polska Filharmonia Bałtycka, Długie Pobrzeże i Fontanna Neptuna. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 15 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. The apartment features 1 bedroom, 1 bathroom and a kitchen. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. This apartment has a washing machine, heating and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 39 mkw.
Parking na miejscu
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Wi-Fi
Prywatny parking
Zwierzęta domowe są akceptowane
Parking
Bezpłatny parking
Bezpłatne Wi-Fi
Dostęp do Internetu
Całkowity zakaz palenia
