Zobacz atrakcje w okolicy:
Park linowy dla dzieci SopotRybackie Mini Muzeum w Sopocie i Przystań Rybacka SopotLasy Sopockie - Trójmiejski Park Krajobrazowy SopotPark Południowy imienia Marii i Lecha Kaczyńskich SopotDeptak Monte Cassino - Monciak SopotKrzywy Domek SopotOpera Leśna SopotLatarnia Morska w SopociePijalnia Wód Solankowych SopotSkwer Kuracyjny SopotMolo SopotPlaża SopotPomnik Jana Jerzego Haffnera SopotMini Molo - Małe Molo SopotPark Grodowy - Użytek Ekologiczny Wąwozy Grodowe SopotPark Północny SopotPlaża Sopot Kamienny PotokMolo Koliby Sopot Kamienny PotokAquapark SopotRezerwat przyrody Łęg nad Swelinią GdyniaPURA Vida - Gdynia
Szukasz idealnego miejsca na rodzinne wakacje? Ustronne domki nad jeziorem to gwarancja spokoju, bliskości natury i niezapomnianego relaksu. Czyste powietrze, śpiew ptaków, plaża i kajaki czekają na Ciebie! Wieczorem rozpal ognisko, a rano wypij kawę z widokiem na wodę. To raj dla miłośników wędkowania i aktywnego wypoczynku. Zapomnij o codziennym zgiełku i odpocznij wśród lasów i jezior. Zarezerwuj już teraz i ciesz się wyjątkowym urlopem!
PURA Vida
Gdynia ul. Żeromskiego 7/39 apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Udogodnienia
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.8/10
WiFi
Parking
Udogodnienia
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.8/10
Obiekt PURA Vida oferuje patio i położony jest w miejscowości Gdynia. W pobliżu znajduje się: Plaża miejska w Gdyni ( 1,1 km) oraz Skwer Kościuszki ( 600 m). Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.
W apartamencie zapewniono balkon, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na miasto. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt PURA Vida oferuje plac zabaw.
W pobliżu obiektu PURA Vida znajdują się liczne atrakcje, takie jak Centrum handlowe Batory, Przystań jachtowa Marina Gdynia i ORP Błyskawica. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 26 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. Boasting a private entrance, this apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. In the fully equipped kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a balcony with city views, this apartment also features a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 2 beds. Apartament - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw.
Plac zabaw dla dzieci
Monitoring wokół obiektu
Dostęp do Internetu
Wi-Fi
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Plac zabaw
Galerie sztukipoza obiektemdodatkowo płatne
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Ogrzewanie
Prywatny parking
Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Wieczór filmowypoza obiektemdodatkowo płatne
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Pokoje dla niepalących
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Zwierzęta domowe są akceptowane
Parking na miejscu
Pubydodatkowo płatne
Dostęp za pomocą kluczy
Sklep na miejscu
Parking
Dostęp dla wózków inwalidzkich
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Pokoje rodzinne
Pokoje dźwiękoszczelne
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Całkowity zakaz palenia
Miski dla pupila
Bezpłatne Wi-Fi
Winda
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
