Domek u Lipków na Kaszubach "Iga" JACUZZI - Lipusz
Szukasz idealnego miejsca na rodzinne wakacje? Ustronne domki nad jeziorem to gwarancja spokoju, bliskości natury i niezapomnianego relaksu. Czyste powietrze, śpiew ptaków, plaża i kajaki czekają na Ciebie! Wieczorem rozpal ognisko, a rano wypij kawę z widokiem na wodę. To raj dla miłośników wędkowania i aktywnego wypoczynku. Zapomnij o codziennym zgiełku i odpocznij wśród lasów i jezior. Zarezerwuj już teraz i ciesz się wyjątkowym urlopem!
Domek u Lipków na Kaszubach "Iga" JACUZZI
Lipusz Lipusz 1 pensjonaty - domy wczasowe
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.2/10
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.2/10
Obiekt Domek u Lipków na Kaszubach "Iga" JACUZZI położony jest w miejscowości Lipusz i oferuje dostęp do wanny z hydromasażem. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Twierdza Krzyżacka – 25 km. Obiekt zapewnia wspólny salon oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 22 km znajduje się Kaszubski Park Etnograficzny.
W willi do dyspozycji gości przygotowano taras, kilka sypialni (2), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i mikrofalówką. W willi zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dom do góry nogami – 34 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 64 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Willa z 2 sypialniami. This villas special feature is the sauna. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the kitchenette. The villa also provides guests with a barbecue. A sofa, a flat-screen TV, a private entrance and a terrace are provided in this villa. The unit offers 5 beds. Willa - 6 osobowy.
Bezpłatny parking
Miejsce na piknik
Wspólna część rekreacyjna / sala TV
Parking
Miejsce na ognisko
Całkowity zakaz palenia
Taras
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Zwierzęta domowe są akceptowane
Parking na miejscu
Meble ogrodowe
Możliwe wystawienie faktury
Taras słoneczny
Wanna z hydromasażem / jacuzzi
Prywatny parking
Płatności bezgotówkowe są możliwe
