Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w PleśnejLatarnia Morska w GąskachPlaża przy Latarni Morskiej w GąskachPlaża wschodnia - plaża przy kapliczce w GąskachKapliczka Broń od Atomu w GąskachOgrody Tematyczne Hortulus i Labirynt Hortulus Spectabilis w DobrzycyPromenada SarbinowoPlaża SarbinowoFunworld - dmuchany park rozrywki SarbinowoŁódka z piratami w ChłopachPlaża ChłopyWioska Tematyczna - Wieś Rybacka w ChłopachMolo w ChłopachPomnik Pamięci tych, którzy nie powrócili z morza w ChłopachObelisk 16-ty południk ChłopyPlaża MielenkoLeśna Pętla Przygód i Tajemnic w MielnieBunkry w lesie mieleńskim - Bunkier Zachodni Mielenko, Bunkier Wschodni MielnoBunkier na wydmie w MielniePlaża MielnoDomki Kapitana - Sarbinowo
Szukasz idealnego miejsca na rodzinne wakacje? Ustronne domki nad jeziorem to gwarancja spokoju, bliskości natury i niezapomnianego relaksu. Czyste powietrze, śpiew ptaków, plaża i kajaki czekają na Ciebie! Wieczorem rozpal ognisko, a rano wypij kawę z widokiem na wodę. To raj dla miłośników wędkowania i aktywnego wypoczynku. Zapomnij o codziennym zgiełku i odpocznij wśród lasów i jezior. Zarezerwuj już teraz i ciesz się wyjątkowym urlopem!
Domki Kapitana
Sarbinowo Kapitańska 7 domki letniskowe i całoroczne
Liczba pokoi
2
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.5/10
Liczba pokoi
2
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.5/10
Obiekt Domki Kapitana położony jest w miejscowości Sarbinowo. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Sarbinowo – 1,1 km, Ratusz – 35 km, PKP Kołobrzeg – 36 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród. Obiekt zapewnia pościel i ręczniki za dodatkową opłatą.
Na terenie obiektu Domki Kapitana znajduje się plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 37 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 37 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 134 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom z 2 sypialniami. Featuring a private entrance, this holiday home also comprises 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-fitted kitchenette. The holiday home also provides guests with a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also provides a seating area and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 4 beds. Dom wakacyjny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Bezpłatny parking
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
System alarmowy
Ogród
Monitoring wokół obiektu
Parking
Całkowity zakaz palenia
Wi-Fi
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Plac zabaw
Sprzęt do grillowania
Meble ogrodowe
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Ogrzewanie
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Część przeznaczona dla palących
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Bezpłatne Wi-Fi
Taras
Prywatny parking
Parking na miejscu
Leżaki lub krzesełka plażowe
Możliwe wystawienie faktury
Dostęp za pomocą kluczy
Plac zabaw dla dzieci
Miejsce na piknik
Gaśnice
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Dostęp do Internetu
