Zobacz atrakcje w okolicy:
Ekopark Wschodni z pomostem widokowym w KołobrzeguPlaża Podczele KołobrzegLotnisko Bagicz - loty widokowe nad Kołobrzegiem i Ustroniem MorskimPlaża w SianożętachMolo w SianożętachMolo w Ustroniu MorskimPlaża w Ustroniu MorskimPrzystań Rybacka w Ustroniu MorskimSkwer z herbem Ustronie Morskie i Ławką Pełna Wyobraźni w Ustroniu MorskimTaras Widokowy Wschodni w Ustroniu MorskimAquapark Helios w Ustroniu MorskimAleja Sław Karykatury Polskiej w Ustroniu MorskimJUMP ARENA - Dmuchane Miasteczko w Ustroniu MorskimPark Linowy w Ustroniu MorskimPozostałości Baterii Artylerii Stałej 31 w Ustroniu MorskimPlaża przy Czerwonej Rzeczce Ustronie Morskie - PleśnaPlaża w PleśnejLatarnia Morska w GąskachPlaża przy Latarni Morskiej w GąskachPlaża wschodnia - plaża przy kapliczce w GąskachPod Brzozami Apartamenty Domek Ustronny - Ustronie Morskie
Szukasz idealnego miejsca na rodzinne wakacje? Ustronne domki nad jeziorem to gwarancja spokoju, bliskości natury i niezapomnianego relaksu. Czyste powietrze, śpiew ptaków, plaża i kajaki czekają na Ciebie! Wieczorem rozpal ognisko, a rano wypij kawę z widokiem na wodę. To raj dla miłośników wędkowania i aktywnego wypoczynku. Zapomnij o codziennym zgiełku i odpocznij wśród lasów i jezior. Zarezerwuj już teraz i ciesz się wyjątkowym urlopem!
Pod Brzozami Apartamenty Domek Ustronny
Ustronie Morskie 4B Marynarki Wojennej 3 domki letniskowe i całoroczne
Morze
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
RU UK
8.7/10
Morze
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
RU UK
8.7/10
Obiekt Pod Brzozami Apartamenty Domek Ustronny położony jest w miejscowości Ustronie Morskie. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Pleśna – 1,8 km, Ratusz – 16 km. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 700 m znajduje się Plaża Sianożęty.
W domu wakacyjnym do dyspozycji gości przygotowano taras, sypialnię (1), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 17 km, Molo w Kołobrzegu – 17 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 118 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Dom z 1 sypialnią. Guests will find a refrigerator, kitchenware and an electric kettle in the kitchenette. The holiday home also provides guests with a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also provides a private entrance and a flat-screen TV. The unit offers 5 beds. Dom wakacyjny - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw.
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Taras
Parking
Park wodnypoza obiektemdodatkowo płatne
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Zwierzęta domowe są akceptowane
Prywatny parking
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Ogród
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Meble ogrodowe
Pokoje dla niepalących
Piesze wycieczki
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Bezpłatny parking
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Całkowity zakaz palenia
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Parking na miejscu
Pokoje rodzinne
Możliwe wystawienie faktury
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Biuro informacji turystycznej
Miejsce na piknik
Kręgielniapoza obiektemdodatkowo płatne

