Zobacz atrakcje w okolicy:
Muzeum Powstania WarszawskiegoPOLIN Muzeum Historii Żydów PolskichMuzeum Wojska Polskiego w WarszawieCytadela WarszawskaMuzeum KatyńskiePałac KrasińskichPałac Kultury i NaukiFort LegionówOgród SaskiTeatr NarodowyPomnik Małego PowstańcaGrób Nieznanego ŻołnierzaMultimedialny Park FontannZachęta - Narodowa Galeria SztukiWarszawska StarówkaKolumna Zygmunta III WazyZamek Królewski w WarszawieCentrum Pieniądza NBPArkady KubickiegoMuzeum Życia w PRLWarsaw New Town Square Apartment for 5 Guests by Noclegi Renters - Warszawa
Szukasz idealnego miejsca na rodzinne wakacje? Ustronne domki nad jeziorem to gwarancja spokoju, bliskości natury i niezapomnianego relaksu. Czyste powietrze, śpiew ptaków, plaża i kajaki czekają na Ciebie! Wieczorem rozpal ognisko, a rano wypij kawę z widokiem na wodę. To raj dla miłośników wędkowania i aktywnego wypoczynku. Zapomnij o codziennym zgiełku i odpocznij wśród lasów i jezior. Zarezerwuj już teraz i ciesz się wyjątkowym urlopem!
Warsaw New Town Square Apartment for 5 Guests by Noclegi Renters
Warszawa Rynek Nowego Miasta, 17 apartamenty - mieszkania
WiFi
Rozmawiamy
5.8/10
WiFi
Rozmawiamy
5.8/10
Obiekt Warsaw New Town Square Apartment for 5 Guests by Noclegi Renters oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz widok na miasto. Położony jest on w centrum miejscowości Warszawa. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Pomnik Powstania Warszawskiego – 600 m, Pomnik Bohaterów Getta – 1,2 km. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Barbakan – 400 m, Kolumna Zygmunta – niecały kilometr.
W apartamencie z 2 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z dostępem do kanałów kablowych, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także kilka łazienek (2) z prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Pracownicy całodobowej recepcji, którzy mówią w języku niemieckim, angielskim i polskim, zawsze chętnie służą pomocą.
W pobliżu obiektu Warsaw New Town Square Apartment for 5 Guests by Noclegi Renters znajdują się liczne atrakcje, takie jak Rynek Starego Miasta w Warszawie, Rynek Nowego Miasta i Muzeum Historii Żydów Polskich. Lotnisko Lotnisko Chopina w Warszawie znajduje się 11 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 2 sypialniami. This spacious apartment is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower and free toiletries. The well-equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment offers a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker, a TV with cable channels, as well as city views. The unit offers 3 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 62 mkw.
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Galerie sztukipoza obiektemdodatkowo płatne
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Bezpłatne Wi-Fi
Czujnik dymu
Wycieczki rowerowe
Pokoje dla niepalących
Całkowity zakaz palenia
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Dostęp za pomocą kluczy
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Wi-Fi
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Ogrzewanie
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Możliwe wystawienie faktury
Dostęp do Internetu
Muzyka na żywopoza obiektemdodatkowo płatne
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Piesze wycieczki
Wydarzenia sportowe na żywo (relacja na żywo)poza obiektemdodatkowo płatne
Pokoje rodzinne
Całodobowa recepcja
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Piesze wycieczkipoza obiektem
Wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkach
