Domki ogrodowe – producent domków drewnianych
Domki ogrodowe – producent domków drewnianych
0
Skontaktuj się z naszym ekspertem
Skontaktuj się z naszym ekspertem
imię
nr. telefonu
adres e-mail
rodzaj usługi
Wyślij formularz

Regulamin

1)
Szybkie terminy realizacji
2)
Wysokiej jakości surowiec suszony komorowo
3)
Wykwalifikowane ekipy montażowe
4)
2 lata gwarancji
Regulamin

Regulamin zakupów w sklepie internetowym www.domki-juland.pl

Który prowadzony jest przez:

Juland Sp. z o.o. 

Z siedzibą w 

Nowych Ręczajach 34d 

05-326 Poświętne 

KRS: 0000821058

NIP: 1251701568

Regon: 386180469


Regulamin

Niniejszy regulamin określa przepisy związane z realizacją zakupów w sklepie internetowym www.domki-juland.pl określanym dalej „Sklepem”


 1. Zakupów dokonuje się, poprzez Stronę internetową klikając „kup teraz” i wypełniając formularz zamówienia .
 2. Po dokonanie zakupu w Sklepie klient otrzyma automatycznego e-maila (na podany przez siebie adres) potwierdzającego zakup. 
 3. Koszt dostawy towaru jest ustalany indywidualnie i nie jest podany w momencie zakupu. 
 4. Zakup w naszym sklepie poprzez kliknięcie „kup teraz” jest równoznaczne z zapoznaniem się z naszym regulaminem oraz zaakceptowanie wszystkich warunków sprzedaży.
 5. Wszystkie ceny podawane na Stronie są cenami brutto w walucie PLN
 6. Cena transportu uzależniona jest od rodzaju zamówienia i odległości transportu
 7. W momencie zakupu klient wypełnia formularz zamówienia podając niezbędne dane osobowe  potrzebne do realizacji zamówienia  
 8. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu zaliczki w wysokości 30% całości zamówienia ( suma nie uwzględnia kosztów dostawy)
 9. Termin na wpłatę zaliczki za zamówienie upływa po 7 dniach. Jeśli w ciągu 7 dni zaliczka nie zostanie zaksięgowana na koncie zamówienie jest anulowane automatycznie 
 10. Akceptowane formy płatności przez Sklep:

    przelew bankowy

    gotówka ( ta forma płatności dostępna jest w przypadku zakupu wraz z            wykonania montażu przez naszą firmę, lub odbioru osobistego towaru z naszego magazynu.

11.Zakupione u nas domki przed wysyłką są sprawdzane co do jakości jak również kompletności, elementy domku znajdują się na palecie dodatkowo zabezpieczone przed szkodliwymi działaniami warunków pogodowych. 

12. Dostawę zakupionych u nas domków realizujemy na terenie całej polski jak również europy. W przypadku dostawy poza granice Polski przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny. 

13. Termin realizacji zamówienia wynosi w zależności od dostępności do 3      dni ( w przypadku dostępności towaru na magazynie) w przypadku braku    towaru na magazynie czas realizacji wynosi od 3 tyg. do 7 tyg Termin montażu nie jest wliczany w termin realizacji zamówienia i jest ustalany indywidualnie z klientem 

14. Termin wysyłki ustalany jest z klientem indywidualnie z     wyprzedzeniem 5 dni roboczych przed dostawą.

15. Zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu wysyłki z przyczyn od nas niezależnych, o czym poinformujemy niezwłocznie klienta telefonicznie. 

16. Zapłata pozostałej kwoty zamówienie musi zostać zaksięgowana najpóźniej dzień przed planowaną wysyłką 

17. Brak wpłaty powoduje wstrzymanie dostawy towaru.

18. Cena transportu domku bez montażu nie uwzględnia kosztów rozładunku

19.  Zapłatę za domek z usługą montażu trzeba wypłaci upoważnionemu przez firmę Juland Sp. z o.o. montażyście w wysokości 70% całkowitej kwoty do zapłaty po przyjedzie na miejsce montażu gotówką lub przelewem i 30% ostatniego dnia montażu gotówką lub przelewem na rachunek bankowy:  69 1140 2004 0000 3102 7972 5538

20. Za przygotowanie podłoża odpowiedzialny jest klient 

21. Podłoże powinno być wolne od traw, krzaków, chwastów, wyrównane utwardzone, wypoziomowane.

22. Montaż domku drewnianego wykonywany jest na wylewce betonowej, kostce brukowej, fundamentach lub bloczkach betonowych 

23. Jeśli po przybyciu ekipy monterskiej na miejsce montażu montażyści stwierdzą, że przygotowane przez klienta podłoże nie spełnia warunków do prawidłowego montażu domku mogą odmówić montażu domku i zaproponować przygotowanie podłoża we własnym zakresie ( dzieje się tak gdy podłoże ma różnice poziomów lub inne czynniki które uniemożliwiaba prawidłowy montaż)

24. Klient odpowiada za zapewnienie dojazdu i dostępu do energii elektrycznej do miejsca montażu i rozładunku domku nie dalej niż 30m od tego miejsca spełniając ten warunek rozładunek jest bezpłatny jeśli klient nie spełni tego warunku rozładunek i przeniesienie elementów domku będzie dodatkowo płatne (cena do ustalana indywidualnie przed dostawą z telefonicznie pracownikiem sklepu.Cena uzależniona odległością 

25.Gwarancja na Drewniane Domki produkowane przez naszą firmę udzielana jest na :

2 lat gwarancji w przypadku gdy nasza firma wykonuje pełen montaż tj.:

 • wykonanie podłoża
 • pełen montaż domku 
 • impregnacja ( pomalowanie)

12 miesiące w przypadku gdy domek montujecie Państwo osobiście lub zlecacie to zewnętrznej firmie 

12 miesiące na stolarkę drzwiową i okienną 

12 miesiące  na usługę montażu 

26. Domki drewniane produkowane przez naszą firmę powstaje z wysokiej klasy drzewa świerkowego, dostarczane do Państwa są w naturalnej nie zaimpregnowanej formie.Każda przesyłka jest przez nas staranie spakowana i sprawdzona pod względem jakości i kompletności.

Jeśli pomimo tego uznacie Państwo że chcecie zgłosić reklamację prosimy 

 • skontaktować się mailowo na adres: biuro@domki-juland.pl w temacie prosimy wpisać Reklamacja. W teści wiadomości prosimy o podanie nr. seryjnego ( numer znajduje się na zewnętrznej stronie opakowania domku wraz z instrukcją montażu) opis czego dokładnie dotyczy reklamacja, prosimy również o przesłanie zdjęć.

27. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od momentu wpłynięcia informacji, a o podjętych działaniach poinformujemy drogą telefoniczną lub e-mail 

28. Pamiętać należy, aby przed montażem sprawdzić kompletność dostawy domku drewnianego. 

29. Montaż domku drewnianego musi nastąpić w ciągu 7 dni od momentu dostawy pod wskazany adres.

30. Zwracamy Państwu uwagę, aby zachowali Państwo dokumentację dołączoną do domku, gdyż ułatwi to ewentualnie składaną reklamację.

31. Po odebraniu dostarczonego domku drewnianego do momentu montażu powinien być dodatkowo zabezpieczony przed ewentualnymi nie sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi takimi jak np.: deszcz.

32. Ewentualne roszczenia w ramach gwarancji są ograniczone do wymiany wadliwych elementów. 

33. Nie podlegają wymianie elementy które zostały zamontowane lub pomalowane.

34. Gwarancja również nie obejmuje :

 • drewnianych elementów o różnym zabarwieniu spowodowane strukturą drzewa które nie maja wpływu na trwałość konstrukcji
 • drewnianych elementów zawierających pęknięcia-szpary które są naturalną przyczyną spowodowaną wysychanie drzewa i nie mają wpływu na konstrukcję 
 • drewnianych elementów na których powierzchni występują nie ostrugane pola, wysięg żywiczny oraz drobne ubytki
 • elementów drewnianych które pod wpływem środowiska odkształciły się, lecz mogą być zamontowane 
 • elementów drewnianych zawierających sęki które mogą usunąć się, ale nie maja wpływu na konstrukcję 
 • charakteru drewna jako surowca naturalnego
 • reklamacja spowodowana  brakiem zaimpregnowania lub złym zaimpregnowaniem elementów drewnianych
 • reklamacja spowodowana z nieumiejętnego złożenia domku lub zniekształcenia spowodowanego złym przygotowaniem podłoża 
 • reklamacji spowodowana brakiem impregnacji drewna odpowiednimi środkami 
 • reklamacji związanych z zmianami konstrukcyjnych które inwestor sam wprowadził bez porozumienia z producentem 
 • reklamacji spowodowanych naturalną charakterystyką drzewa dla danego gatunku takie jak pęcznienie lub kurczenie się 
 • elementy szklane nie podlegają gwarancji odstępstwem jest jedynie pojedyncza zbita szyba a stłuczenie nastąpiło w czasie transportu w takim wypadku należy spisać protokół szkody w obecności dostawcy. Klient może w takim przypadku wystąpić o zwrot kosztów szklenia nie większych niż 49zł za m2.

35.Zmontowanie i zaimpregnowanie (pomalowanie) domku oznacza iż wszystkie wadliwe (jeśli takie były) elementy zostały zaakceptowane przez inwestora

36. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w przeciągu 10 dni bez podawania przyczyny. Dotyczy to jedynie produktów standardowych sprzedawanych w naszym Sklepie. Wszystkie inne zakupione produkty zrealizowane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

37. Klient na własny koszt zwraca towar do firmy JULAND Sp. z o.o. 

38. Przed zwrotem towaru prosimy o kontakt e-mail: 

biuro@domki-juland.pl z informacją o chęci zwrotu towaru lub wymianie 

39. Zwrot towaru musi nastąpić w oryginalnym opakowaniu nie noszącym śladów otwarcia, towar nie może być uszkodzony ani nosić jakichkolwiek śladów używania.

40. Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy z podanym numerem konta na które ma być dokonany zwrot za zwrócony towar.

41. Sklep nie przyjmuje zwrotów za pobraniem 

42. W przypadku uznania od odstąpienia od umowy Sklep dokona zwrotu środków na podany rachunek bankowy przez klienta w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

43. W przypadku rezygnacji z zamówienia w trakcie jego realizacji kwota zadatku nie zostanie zwrócona zamawiającemu.

44. W przypadku nie podjęcia przesyłki w umówionym terminie klient zostanie obciążony kosztami transportu do klienta oraz zwrotnego transportu na podstawie faktury wystawionej przez firmę spedycyjną 

45. Sklep nie magazynuje zamówionego towaru klient zobowiązany jest do odbioru nie pózniej niż 14 dni po dostaniu informacji o gotowości towaru do odbioru. 

46. W przypadku nie odebrania towaru w wyznaczonym terminie sklep może naliczyć opłatę magazynowa w wysokości 45zł za każdą rozpoczętą dobę 

47. Sklep zastrzega sobie możliwość odmówienia zamówienia. Odmowa spowodowana może być błędami technicznymi na stronie sklepu dotyczącymi wymiarów lub cen.

48. Sklep zastrzega sobie możliwość zmian cen poszczególnych elementów zamówienia wynikających z błędnych danych powstałych na stronie Sklepu .Klientowi w takim przypadku przysługuje możliwość bez 

kosztowego odstąpienia od umowy.

49. Sklep zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie 

50. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego ustawy o świadczeniach usług drogą elektroniczną, ustawa o prawach konsumenckich.

 

RODO – Polityka prywatności w sklepie
internetowym
domki-juland.pl
Informacje ogólne
Niniejszy dokument określa zasady Polityki prywatności w Sklepie Internetowym (dalej jako „sklep internetowy”). Administratorem Sklepu Internetowego jest JULAND Sp.z o.o. prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą JULAND Sp.z o.o.reprezentowana przez Julię Wyczółkowska Andrzeja Bujalskiego wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St.  Warszawy XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000821058 Nip: 1251701568 Regon: 385180469 siedziba spółki: Nowe Ręczaje 34d 05-326 Poświętne
Wyrazy użyte z dużej litery mają znaczenie nadane im w regulaminie niniejszego Sklepu Internetowego.
Dane osobowe zbierane przez Administratora Sklepu Internetowego są przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1), zwanego dalej: RODO.
Administrator Sklepu internetowego dokłada szczególnych starań w celu ochrony prywatności i informacji mu przekazanych, a dotyczących Klientów Sklepu internetowego. Administrator z należytą starannością dobiera i stosuje odpowiednie środki techniczne, w tym o charakterze programistycznym i organizacyjnym, zapewniające ochronę przetwarzanych danych, w szczególności zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, ujawnieniem, utraceniem i zniszczeniem, nieuprawnioną modyfikacją, jak również przed ich przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa.
Adresatem możliwości korzystania z Towarów i Usług dostępnych na stronie internetowej nie są osoby poniżej 18 roku życia. Administrator danych osobowych nie przewiduje celowego gromadzenia danych dotyczących dzieci poniżej 18 roku życia.

Dane osobowe
Administrator danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest:
JULAND Sp. z o.o.reprezentowana przez Prezesa Julię Wyczółkowską z siedzibą w Nowych Ręczajech 34d 05-326 Poświętne  

W sprawie Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem danych osobowych za pomocą: 

 • poczty elektronicznej: biuro@domki-juland.pl;

 • tradycyjną : JULAND Sp. z o.o. ,Nowe Ręczaje 34 d 05-326 Poświętne ;

 • formularza kontaktowego, który możesz znaleźć pod adresem:         www.domki-juland.pl ;

 • telefonu: +48 697299067 .

Administrator danych osobowych wyznaczył Przedstawiciela do reprezentowania go w zakresie obowiązków wynikających z RODO.

Przedstawicielem administratora danych osobowych jest:

JULAND Sp. z o.o. reprezentowana przez Prezesa Julia Wyczółkowska

Cele i podstawy prawne przetwarzania danych osobowych

Administrator danych osobowych przetwarza Twoje dane osobowe w następujących celach i zakresie:

 • podjęcia działań przed zawarciem umowy na Twoje żądanie (np. założenie konta), tj. dane podane w formularzu rejestracyjnym w Sklepie internetowym, tzn. adres e-mail oraz ustanowione hasło, płeć; jeżeli rejestracja Konta następuje za pośrednictwem zewnętrznej usługi uwierzytelniającej (np. Google+, Facebook) zbieramy Twoje imię i nazwisko, a jeżeli rejestrujesz się przy zakupie Towarów zbieramy Twoje imię i nazwisko i dane podane w celu realizacji zamówienia takie jak adres do wysyłki; w celu świadczenia Usług wymagających założenia Konta takich jak: prowadzenie historii zamówień, informowanie o statusie realizacji zamówienia, przetwarzamy Twoje dane podane w Koncie oraz przy zakupie Towarów;

 • w celu świadczenia Usług niewymagających założenia Konta i zakupu Towaru, tj. przeglądanie stron www Sklepu Internetowego, wyszukiwarka Towarów, przetwarzamy dane osobowe dotyczące Twojej aktywności w Sklepie internetowym, tzn. dane dotyczące przeglądanych przez Ciebie Towarów, dane dotyczące sesji Twojego urządzenia, systemu operacyjnego, przeglądarki, lokalizacji oraz unikalnego ID, adres IP;

 • w celu wykonania umowy sprzedaży Towarów (np. doręczenia zamówionych Towarów), przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie przy zakupie Towarów, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, dane adresowe, dane dotyczące płatności, a jeżeli dokonujesz zakupu za pośrednictwem Konta, dodatkowo ustanowione hasło;

 • w celu statystyk korzystania z poszczególnych funkcjonalności dostępnych w Sklepie internetowym, ułatwienia korzystania ze Sklepu internetowego oraz zapewnienia bezpieczeństwa informatycznego Sklepu internetowego, przetwarzamy dane osobowe dotyczące Twojej aktywności w Sklepie Internetowym oraz ilości czasu spędzanego na każdej z podstron w Sklepie internetowym, Twojej historii wyszukiwania, lokalizacji, adresie IP, ID urządzenia, danych dotyczących Twojej przeglądarki internetowej oraz systemu operacyjnego;

 • w celu ustalenia, dochodzenia i egzekucji roszczeń oraz obrony przed roszczeniami w postępowaniu sądowym i innymi organami egzekucyjnymi, możemy przetwarzać Twoje dane osobowe podane przy zakupie Towarów lub założeniu Konta oraz inne dane niezbędne do udowodnienia istnienia roszczenia lub które wynikają z wymogu prawnego, nakazu sądowego lub innej procedury prawnej;

 • w celu rozpatrywania reklamacji, skarg i wniosków oraz odpowiedzi na pytania Klientów, przetwarzamy podane przez Ciebie dane osobowe w formularzu kontaktowym, reklamacjach skargach i wnioskach, czy w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w innej formie oraz niektóre dane osobowe podane przez Ciebie w Koncie, jak również dane dotyczące zamówienia Towaru i innych świadczonych przez nas Usług będące przyczyną reklamacji, skargi czy wniosku oraz dane zawarte w dokumentach dołączonych do reklamacji, skarg i wniosków;

 • w celu marketingu naszych Towarów i Usług oraz naszych klientów i partnerów, w tym remarketingu, w tym celu przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie przy utworzeniu Konta i jego aktualizacji, dane dotyczące Twojej aktywności w Sklepie internetowym w tym zamówień, które są rejestrowane i przechowywane za pośrednictwem plików cookies, a w szczególności historia zamówień, historia wyszukiwani, kliknięcia w Sklepie internetowym, daty logowania i rejestracji, historia i Twoja aktywność związana z naszą komunikacją z Tobą. W przypadku remarketingu, wykorzystujemy dane o Twojej aktywności w celu dotarcia do Ciebie z naszymi komunikatami marketingowymi poza Sklepem internetowym i korzystamy w tym celu z usług zewnętrznych dostawców. Usługi te polegają na wyświetlaniu naszych komunikatów na stronach internetowych innych niż Sklepu internetowego. Szczegóły na ten temat znajdziesz w zapisach dotyczących Plików cookies;

 • w celu organizacji konkursów i programów lojalnościowych tj. powiadomień o zgromadzonych punktach, powiadomienia o wygranej oraz reklamowania naszej oferty, wykorzystujemy Twoje dane osobowe podane w Koncie oraz przy rejestracji w konkursie lub programie lojalnościowym. Szczegółowe informacje na ten temat podane są każdorazowo w warunkach uczestnictwa danego konkursu lub programu lojalnościowego;

 • w celu badania rynku i opinii przez nas lub naszych partnerów, tj. informacje o zamówieniu, Twoje dane podane w Koncie lub podczas zakupu Towaru, adres e-mail. Dane zebrane w ramach badania rynku i badania opinii nie są przez nas wykorzystywane do celów reklamowych. Dokładne wskazówki podane są w informacji o danej ankiecie lub w miejscu, w którym wprowadzasz swoje dane.

Kategorie odnośnych danych osobowych

Administrator danych osobowych przetwarza następujące kategorie odnośnych danych osobowych:

 • dane kontaktowe;

 • dane dotyczące aktywności w Sklepie internetowym;

 • dane dotyczące zamówień w Sklepie internetowym;

 • dane dotyczące reklamacji skarg i wniosków;

 • dane dotyczące usług marketingowych.

Dobrowolność podania danych osobowych

Podanie przez Ciebie wymaganych danych osobowych jest dobrowolne i stanowi warunek świadczenia usług przez Administratora danych osobowych za pośrednictwem Sklepu internetowego.

Czas przetwarzania danych

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji zamówień, usług, działań marketingowych oraz innych usług wykonywanych dla Klienta. Dane osobowe będą usunięte w następujących przypadkach:

 • kiedy osoba, której dane dotyczą zwróci się o ich usunięcie lub wycofa udzieloną zgodę;

 • kiedy osoba, której dane dotyczą nie podejmuje działań przez ponad 5 lat (kontakt nieaktywny);

 • po uzyskaniu informacji, że przechowywane dane są nieaktualne lub niedokładne.

Niektóre dane w zakresie: adres e-mail, imię i nazwisko, mogą być przechowywane przez okres kolejnych 3 lat dla celów dowodowych, rozpatrywania reklamacji, skarg oraz roszczeń związanych z usługami świadczonymi przez Sklep internetowy – dane te nie będą wykorzystywane do celów marketingowych.

Dane dotyczące zamówień Towarów i usług płatnych, konkursów i programów lojalnościowych będą przechowywane przez okres 5 lat od daty dostarczenia zamówienia.

Dane dotyczące Klientów niezalogowanych przechowujemy przez czas odpowiadający cyklowi życia zapisanych na urządzeniach plików cookies lub do czasu ich usunięcia w urządzeniu Klienta przez Klienta.

Twoje dane osobowe dotyczące preferencji, zachowań i wyboru treści marketingowych mogą być wykorzystywane jako podstawa do podjęcia zautomatyzowanych decyzji w celu określenia możliwości sprzedażowych Sklepu internetowego.

Odbiorcy danych osobowych

Przekazujemy Twoje dane osobowe następującym kategoriom odbiorców:

 • organom państwowym, np. prokuratura, Policja, GIODO, Prezes UOKiK, jeżeli się o to do nas zwrócą.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Na podstawie RODO masz prawo do:

 • żądania dostępu do swoich danych osobowych;

 • żądania sprostowania swoich danych osobowych;

 • żądania usunięcia swoich danych osobowych;

 • żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;

 • żądania przenoszenia danych osobowych.

Administrator danych osobowych bez zbędnej zwłoki – a w każdym razie w terminie miesiąca od otrzymania żądania – udziela Ci informacji o działaniach podjętych w związku ze zgłoszonym przez Ciebie żądaniem. W razie potrzeby termin miesięczny może być przedłużony o kolejne dwa miesiące z uwagi na skomplikowany charakter żądania lub liczbę żądań.

W każdym wypadku Administrator danych osobowych poinformuje Cię o takim przedłużeniu w terminie miesiąca od otrzymania żądania z podaniem przyczyn opóźnienia.

Prawo dostępu do danych osobowych (art. 15 RODO)

Masz prawo uzyskania od Administratora danych osobowych informacji czy Twoje dane osobowe są przetwarzane.

Jeżeli Administrator przetwarza Twoje dane osobowe masz prawo do:

 • dostępu do danych osobowych;

 • uzyskania informacji o celach przetwarzania, kategoriach przetwarzanych danych osobowych, o odbiorcach lub kategoriach odbiorców tych danych, planowanym okresie przechowywania Twoich danych lub o kryteriach ustalania tego okresu, o prawach przysługujących Ci na mocy RODO oraz o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego, o źródle tych danych, o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym o profilowaniu oraz o zabezpieczeniach stosowanych w związku z przekazaniem tych danych poza Unię Europejską;

 • uzyskania kopii swoich danych osobowych.

Jeśli chcesz zażądać dostępu do swoich danych osobowych zgłoś swoje żądanie na adres: biuro@domki-juland.pl

Prawo do sprostowania danych osobowych (art. 16 RODO)

Jeżeli Twoje dane osobowe są nieprawidłowe masz prawo żądania od Administratora niezwłocznego sprostowania Twoich danych osobowych.

Masz też prawo do żądania od Administratora uzupełnienia Twoich danych osobowych.

Jeśli chcesz zażądać sprostowania danych osobowych lub ich uzupełnienia, zgłoś swoje żądanie na adres: biuro@domki-juland.pl.

Jeżeli dokonałeś rejestracji w Sklepie Internetowym swoje dane osobowe możesz sprostować i uzupełniać samodzielnie po zalogowaniu się w Sklepie Internetowym.

Prawo do usunięcia danych osobowych, tzw. “prawo do bycia zapomnianym” (art. 17 RODO)

Masz prawo żądania od Administratora danych osobowych usunięcia swoich danych osobowych, gdy:

 • Twoje dane osobowe przestały być niezbędne do celów, w których zostały zebrane lub w inny sposób przetwarzane;

 • wycofałeś określoną zgodę, w zakresie w jakim dane osobowe były przetwarzane w oparciu o Twoją zgodę;

 • Twoje dane osobowe były przetwarzane niezgodnie z prawem;

 • wniosłeś/wniosłaś sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego, w tym profilowania, w zakresie w jakim przetwarzanie danych osobowych jest związane z marketingiem bezpośrednim;

 • wniosłeś/wniosłaś sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z przetwarzaniem niezbędnym dla wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub przetwarzania niezbędnego dla celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora danych osobowych lub stronę trzecią.

Pomimo zgłoszenia żądania usunięcia danych osobowych Administrator danych osobowych może przetwarzać Twoje dane dalej w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń o czym zostaniesz poinformowany/poinformowana.

Jeśli chcesz zażądać usunięcia swoich danych osobowych zgłoś swoje żądanie na adres: biuro@domki-juland.pl.

Prawo do zgłoszenia żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych (art. 18 RODO)

Masz prawo do żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych, gdy:

 • kwestionujesz prawidłowość swoich danych osobowych – Administrator danych osobowych ograniczy przetwarzanie Twoich danych osobowych na czas pozwalający sprawdzić prawidłowość tych danych;

 • gdy przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z prawem, a zamiast usunięcia danych osobowych zażądasz ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych;

 • Twoje dane osobowe przestały być potrzebne do celów przetwarzania, ale są one potrzebne w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony Twoich roszczeń;

 • gdy zgłosiłeś/zgłosiłaś sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych – do czasu stwierdzenia czy prawnie uzasadnione interesy po stronie Administratora danych osobowych są nadrzędne wobec podstaw wskazanych w Twoim sprzeciwie.

Jeśli chcesz zażądać ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych zgłoś swoje żądanie na adres: biuro@domki.pl.

Prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych (art. 21 RODO)

Masz prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym profilowania, w związku z:

 • przetwarzaniem niezbędnym dla wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub przetwarzania niezbędnego dla celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora danych osobowych lub stronę trzecią;

 • przetwarzaniem na potrzeby marketingu bezpośredniego.

Jeśli chcesz zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, zgłoś swoje żądanie na adres: biuro@domki-juland.pl.

Prawo do żądania przenoszenia danych osobowych (art. 20 RODO)

Masz prawo do otrzymania od Administratora danych osobowych swoich danych osobowych w strukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego oraz przesłać je innemu administratorowi danych osobowych.

Możesz również zażądać, aby to Administrator danych osobowych przesłał bezpośrednio Twoje dane osobowe innemu administratorowi (o ile jest to technicznie możliwe).

Jeśli chcesz zażądać przeniesienia swoich danych osobowych zgłoś swoje żądanie na adres: biuro@domki-juland.pl.

Prawo do cofnięcia zgody

Możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie Twojej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcesz cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgłoś swoje żądanie na adres: biuro@domki-juland.pl lub skorzystać z odpowiednich funkcjonalności w Koncie.

Skarga do organu nadzorczego

Jeżeli sądzisz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza RODO masz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego, w szczególności w państwie członkowskim swojego zwykłego pobytu, swojego miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.

W Polsce organem nadzorczym w rozumieniu RODO jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (GIODO).


Polityka plików “cookies” serwisu domki.juland.pl

 1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. W szczególności są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

 2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

 3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki do:

 1. możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu

 2. dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego preferencjami wyświetlić stronę

 3. do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika. 

 4. o konfiguracji sklepu internetowego 

 5. Tworzenia statystyk, które pomogą zrozumieć, w jaki sposób klienci sklepu  internetowego korzystają  z stron internetowych ma to na celu ulepszanie struktur oraz zawartości za pośrednictwem narzędzi analitycznych Google Analytics, administratorem tych danych jest  Google Inc z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki 

4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności. 

5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego

6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika. Ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika. 

7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

  Przykładowe opcje edytowania w popularnych przeglądarkach: 

8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.